1. سایت کتاب خوون
  2. مسابقه مرورنویسی

اولین مسابقه مرورنویسی

اولین مسابقه مرورنویسی شبکه اجتماعی کتاب‌خوون با همراهی انجمن نویسندگان عامه‌پسند به زودی برگزار میشه. پایان این مسابقه همزمان با اختتامیه جایزه لیلیه و به سه نفر برگزیده جایزه همراه با تندیس تعلق می‌گیره.
 کتاب‌های موردنظر این مسابقه برای نوشتن مرور، برگزیده‌های دومین مرحله امسال و سه عنوان منتخب دوره قبلی جایزه لیلی انتخاب شده که ۱۷ عنوان رمان عامه‌پسند ایرانی رو شامل میشه و شرکت‌کننده‌ها به دلخواه خودشون می‌تونن روی یک یا چند عنوان از این کتاب‌ها، مرور بنویسن. البته با رعایت این چند نکته:
۱) حجم مرور بیش از پونصد کلمه نباشه‌.
۲) مرور نوشته شده حتما در سایت کتابخوون به آدرس: www.ketaabkhoon.com  ثبت بشه.
۳) بعد از ثبت مرور در سایت، به یکی از صفحات انجمن نویسندگان عامه‌پسند و یا کتابخوون (آدرس هر دو صفحه روی عکس تگ شدن) دایرکت بدید و اسم و مشخصات خودتون رو به همراه نام کاربری که توی سایت کتابخوون برای خودتون درنظر گرفتید و همچنین اسم کتاب یا کتاب‌هایی که روی اون‌ها مرور نوشتید رو به اطلاع ادمین صفحه برسونید.
۴) صفحه اینستاگرام کتابخون رو فالو داشته باشید.
مهلت شرکت در مسابقه تا ۲۰بهمن‌ماه هست و بعد از اون تاریخ، مرورها، توسط تیم مرورنویسان‌‌برتر داوری و انتخاب می‌شه و در روز اختتامیه جایزه لیلی(۲۹بهمن) به دونفر برتر شرکت‌کننده‌های مسابقه، جایزه تعلق می‌گیره. به علاوه مرورهای انتخابی داورها، یک مرور هم توسط مخاطبین صفحه کتابخون، انتخاب میشه. از روز پایان مسابقه یعنی ۲۰بهمن تا ۲۵بهمن، مروری که بیشترین لایک رو گرفته باشه، مرور منتخب خوانندگانه.
پی‌نوشت۱:توجه کنید که قرار نیست همه مرورها در صفحه کتابخوون به اشتراک گذاشته بشن و فقط مرورهایی که از مرحله اول داوری گذشته باشن و استانداردهای لازم رو داشته باشن، در صفحه اینستاگرام، منتشر می‌شن.
پی‌نوشت۲: هرسوالی درخصوص نحوه ثبت‌نام درسایت، شرکت در مسابقه و... دارید، به صفحه کتابخوون دایرکت بزنید، ادمین صفحه در اسرع وقت پیامتون رو می‌خونه و راهنماییتون می‌کنه.