1. سایت کتاب خوون
  2. خوش آمد گویی

خوش‌آمدگویی

یادداشت برای دوستِ تازه‌پیوسته به کتاب‌خوون

سلام...

خودمانی و صمیمانه از این که با کتاب­خوون همراه شده­ اید سپاسگزاریم، همراهی با جمعِ اهلِ کتاب و آنان که برای کتاب­خوانی ارزش قائل‌اند.

قبل از هر سخنی این قول را به شما می­ دهیم که :

به قواعد «حریم خصوصی» افراد پایبند هستیم و به عنوان یک اصل اساسی، هرگونه اطلاعات شخصی شما در این شبکۀ اجتماعی نزد ما به امانت خواهد ماند.

یعنی از این بابت جای نگرانی نیست.

و اما کتاب­خوون؛

اینجا دنیای کتاب­ ها و کتاب خوان هاست. امروز با دوستان تازه‌ای آغاز می‌کنیم و خیلی زود به کمک افرادی چون شما، به جمع وسیعی از دوستداران کتاب خواهیم رسید. کسانی که تا اهلِ خواندن نباشند و حسِ خوشایند کتاب‌خوانی را تجربه نکرده باشند نمی توانند معنای چنین جمعی را درک کنند.

در واقع با حضور کتاب‌خوان­ هایی فعال در کتاب‌خوون و در یک تعامل ارزشمند، قصد داریم تجربیات خود را از خواندن هر کتاب با دیگران به اشتراک بگذاریم.

به راستی در دنیای امروز چه کسی فرصت آن را دارد که از موضوع و مطالب کتاب­ های مورد نظرش مطلع شود؟ اصلاً با قیمت­های امروز دیگر جای آزمون و خطایی هست که کتابی را بخریم و بعد ببینیم که آیا نیاز و خواستۀ ما را برآورده می­ سازد یا نه! پس بهترین راه، استفاده از نظرات و دیدگاه­ های دیگران در مورد کتاب­ هاست. حتی شاید راه‌اندازی گروه­ هایی از افراد که با سلیقۀ مشترک، تجربیات خود را از خواندن فلان کتاب و یا نویسنده‌ای خاص با هم به اشتراک می‌گذارند و از نظر و خواستۀ هم آگاه می‌شوند. پس با گسترده‌تر شدن این جمع، بی تردید آنقدر به نظرات متنوع از افراد خواهیم رسید که از برآیند عقاید آنها می‌توان به انتخاب درست­ تری دست یافت. ضمناً فراموش نکنید که کتابخوون، امکان ارتباط مستقیم تمامی مخاطبان با نویسندۀ مورد علاقه و حتی ناشرین را فراهم کرده است که از این فرصت هم می­ توان استفاده ­های بسیاری بُرد.

بگذریم...

بسیار خوب... اکنون شروع به کار کنید و در هر مرحله از فعالیت چنانچه نیاز به کمک و راهنمایی داشتید همراه­تان خواهیم بود: چه با آموزش ­های مختصری که در سایت برای شما آمده و چه با پشتیبانی بچه­ های فنی کتاب­خوون.

باز هم سپاسگزاریم.

جستجوی کتاب: برای اشتراک گذاری نظرات و دوستیابی با علائق مشترک!