1. سایت کتاب خوون
  2. دنبال چی می گردی؟

دنبال چی می‌گردی؟

دنبال چه می‌گردی؟

یک راهنمای فوری و دَمِ دستی برای شما که الان دنبال «چی یا کی» هستید؟

• به دنبال یک کتاب هستم:
اگر می‌خواهید یک عنوان کتاب خاص را پیدا کنید قسمت بالای صفحات و کادر «جستجوی تخصصی کتاب» مراجعه کنید. نام کتاب مورد نظر خود را بنویسید و جستجو کنید. اگر هم در مورد نام کامل و دقیق کتاب تردید دارید، قسمتی از نام آن اثر را تایپ کنید! نتایجی از جستجو برای شما نمایان می‌شود که در میان آنها کتاب مورد نظر خود را پیدا  می‌کنید (گاهی اوقات ممکن است یک کتاب دارای نویسندگان مختلف یا حتی مترجمین گوناگونی باشد، پس در جستجو به این نکته توجه کنید).

• دنبال آثار یک نویسنده هستم:
اگر نام نویسنده را می‌دانید و به دنبال آثار او هستید در پائین صفحۀ «کتاب‌خوون» کادری به نام «جستجوی پیشرفته» هست که با تایپ نام نویسنده و تیک زدن «جستجوی کتاب براساس نویسنده» آثار وی پیدا و نمایش داده میشود. اگر هم در کامل و درست بودن نام نویسنده تردید دارید قسمتی از نام او را که اطمینان دارید تایپ کنید و در میان نتایج، نویسنده و آثار مورد نظر خود را بیابید.

• به دنبال آثار منتشره توسط یک ناشر خاص هستم:
یافتن آثار یک ناشر نیز همانند نویسنده و در پائین صفحه «کتاب‌خوون» و کادر «جستجوی پیشرفته» صورت می‌پذیرد. نام ناشر را بنویسید و تیک «جستجوی کتاب براساس ناشر» را بزنید. کلیه آثار ناشر مورد نظر شما نمایان می‌شود.

• به دنبال ژانر خاصی هستم:
برای یافتن آثار در یک ژانر خاص نیز می‌توانید در پائین صفحه «کتاب‌خوون» و کادر «جستجوی موضوعی (ژانر)» روی هر یک از موارد کلیک کرده و آثار مورد نظر خود در آن ژانر را مشاهده کنید.

• به دنبال شخصی خاص در میان کاربران هستم:
برای پیدا کردن کاربری که در کتاب‌خوون فعال است کافی است نام او (یا نامی که در این برنامه با آن حضور دارد) را بدانید، سپس در نوار منوی بالای صفحات بر روی گزینۀ «جستجوی کاربران» کلیک کنید تا صفحۀ جستجوی جدیدی باز شود. در آن صفحه و داخل کادر «جستجوی کاربر»، نام (یا قسمتی از نام) مورد نظر خود را تایپ کرده و در نتایج جستجو، کاربر مذکور را بیابید.