1. سایت کتاب خوون
  2. نویسندگان عضو کتاب خوون

نویسندگان عضو کتاب‌خوون

برنامه «نویسندگان عضو» در کتابخوون چیست؟

برنامه «نویسندگان عضو» برای حضور و فعالیت نویسندگان و تمامی اهل قلم در سایت کتابخوون درست شده است. در کتابخوون نویسندگان می‌توانند با مخاطبان و دوستداران خود ارتباط مستقیم و بی‌واسطه برقرار کنند، گزیده‌ای از مطالب و نوشته‌هایشان را منتشر کنند، از کتاب‌هایی که می‌خوانند و از برنامه‌های خود و رویدادهای آینده خبر دهند، و همچنین فیلم و تصاویر مختلفی را به صفحۀ خود اضافه کنند.

توضیح: استفاده از عنوان «نویسنده» برای این صفحه صرفا نماد اهل قلم است، بنابراین توضیحات ذیل مربوط به تمامی اهل قلم می‌شود که می‌توانند در این برنامه سهیم باشند.

امکانات کتاب‌خوون برای نویسندگان عضو:

•    افزودن یا ویرایش اطلاعات نویسنده، بیوگرافی و ....
•    امکان ثبت ایمیل و توئیتر و اینستاگرام نویسنده و ارتباط کاربران از این طریق
•    امکان قرار دادن فیلم و عکس از خود یا آثار و حتی کتابخوانی نویسنده
•    اعلام برنامه هایی مثل دورهمی، رونمایی، جلسات پرسش و پاسخ و هر رویداد دیگری برای مخاطبان
•    خبر انتشار یا تجدید چاپ آثار نویسنده
•    امکان اطلاع از نظرات و نقد مخاطبان بدون واسطه
•    امکان داشتن دنبال کنندگان که از هر فعالیت نویسنده بلافاصله مطلع می‌شوند
•    امکان فعال سازی پرسش از نویسنده
•    و موارد دیگر که بی‌تردید ارتباطی موثر و دوسویه را موجب میشود.

تذکر: در کنار اسم نویسندگان عضو در کتاب‌خوون که مدیریت صفحه خود را دارند علامت عضویت ایشان درج می‌شود و نشانگر حضور نویسنده در صفحه خود است.

چگونه می‌توانم به برنامۀ «نویسندگان عضو» در کتاب‌خوون بپیوندم؟

ثبت نام در برنامه نویسندگان عضو کتاب‌خوون آسان است، در اینجا چگونگی آن را می‌خوانید:
1) اگر از قبل به عنوان یک کاربر عضو سایت کتابخوون هستید، مطمئن شوید که از طریق نام کاربری وارد سایت شده‌اید.
2) نام اثر خود را جستجو کنید و پس از یافتن، روی نام نویسنده (در زیر عنوان کتاب‌تان) کلیک کنید. اگر کتاب خود را پیدا نکردید، لطفا بخش «اگر نام کتاب من در کتابخوون نبود...» را مطالعه فرمایید.
3) با کلیک بر روی نام خود (نویسنده)، شما به صفحه اصلی نویسنده هدایت می‌شوید که نام شما در بالای صفحه خواهد بود. این صفحه بخشی از پایگاه اطلاعاتی کتاب‌ها و نویسندگان این برنامه است و جدا از صفحه پروفایل کاربری شماست.
4) بر روی گزینۀ «من این نویسنده هستم» کلیک کنید تا درخواستی برای پیوستن به برنامه نویسندگان کتاب‌خوون ارسال نمایید. لطف کنید و با پر کردن اطلاعات، وسیله‌ای برای برقراری این ارتباط و تایید حساب‌تان مشخص کنید. ما در اولین فرصت درخواست شما را بررسی کرده و با شما ارتباط برقرار می‌کنیم.
توضیح: برای جلوگیری از این که شخص دیگری خود را به جای نویسنده معرفی نکند و مدیریت صفحۀ وی را در دست نگیرد، مجبور به بررسی ادعای شخص هستیم، پس از این بابت عذرخواهی ما را بپذیرید!
هنگامی که ما با موفقیت حساب کاربری شما را به یک حساب کاربری نویسنده ارتقاء می‌دهیم، از طریق ایمیل تاییدیه آن برای شما ارسال خواهد شد. این ایمیل همچنین حاوی توضیحات و دستورالعمل‌های بعدی برای مدیریت صفحۀ خودتان در برنامه نویسندگان خواهد بود.

چه کسانی مجاز به پیوستن به برنامۀ «نویسندگان عضو» هستند؟

این برنامه (نویسندگان عضو کتاب‌خوون) برای افرادی است که کتاب یا کتابهای منتشر شده دارند و نام آن اثر در سایت ثبت شده است. سایت کتاب‌خوون پذیرای هر نویسنده‌ای است که کتابی را منتشر کرده است.

پرسش از نویسنده

«پرسش از نویسنده» چی هست و چه امکاناتی می‌دهد؟
«پرسش از نویسنده» راهی سریع و آسان برای برقراری ارتباط کاربران و خوانندگان با نویسنده است.
این پرسش و پاسخ‌های کاربر و نویسنده به ترتیب در زیر صفحه نویسنده قرار میگیرد و تمامی کاربران با مراجعه به صفحه نویسنده می‌توانند تمام سوالاتی که قبلا پاسخ داده شده را مشاهده کنند. این راهی جالب و عالی برای ایجاد آرشیوی جذاب و مداوم از تعامل کاربران و طرفداران با نویسنده است که همه می‌توانند از آن خواندن آن مطالب لذت ببرند.
چگونه نویسنده می‌تواند از امکان «پرسش از نویسنده» استفاده کند؟
امکان «پرسش از نویسنده» برای هر «نویسندۀ عضو کتاب‌خوون» قابل دسترسی است. اگر شما هم جزو نویسندگان عضو سایت هستید، به قسمت داشبورد نویسنده مراجعه کنید تا این امکان را فعال کنید (فعال یا غیرفعال کردن این گزینه کاملا در اختیار نویسنده است). به نویسندگان گرامی توصیه می‌کنیم فقط در صورتی برای طولانی مدت این امکان را فعال بگذارند که برای پاسخ به سوالات کاربران در دسترس و فعال باشند، در غیراین‌صورت اين امکان بهتر است خاموش بماند تا سوالات دوستداران نویسنده برای مدت طولانی بی‌پاسخ نماند.
چگونه نویسنده می‌تواند گزینۀ «سوال از نویسنده» را فعال یا غیرفعال کند؟
نویسنده می‌تواند با رفتن به داشبورد نویسنده در صفحۀ خود و تغییر گزینه سوال از نویسنده از حالت روشن به خاموش این کار را انجام دهد. با این کار بلافاصله جریان سوالات جدید متوقف خواهد شد. اگر نویسنده تصمیم به پذیرفتن سوالات جدید در آینده داشته باشد، به سادگی به داشبورد نویسنده می‌رود و این ویژگی را دوباره فعال کند.

جستجوی کتاب: برای اشتراک گذاری نظرات و دوستیابی با علائق مشترک!